Ogłoszenie

Informujemy, że planowana w przedszkolu sesja zdjęciowa dla dzieci, która miała być wykonana przez firmę LUPUS oraz warsztaty z robotem Phonton ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju nie odbędą się.

Ogłoszenie

W porozumieniu z organem prowadzącym informujemy, że od 27.10. 2020 roku do odwołania Przedszkole Gminne w Nowym Żmigrodzie będzie czynne w godzinach od 7:00 do 16:00.

Szanowni Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Platformy Microsoft 365 dotyczącej aplikacji do nauki zdalnej Microsoft Teams.

Od wychowawców poszczególnych grup otrzymają Państwo również indywidualny login i hasło niezbędne do zalogowania się na platformie.

• Poradnik dla ucznia/rodzica (pobierz).

Hasło wraz z loginem dostępne w dzienniku elektronicznym w zakładce Wiadomości.

Szanowni Rodzice

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń w Polsce z powodu nasilenia się COVID -19 zmienia się sposób przyprowadzania i odbierania dzieci z grupy 3-latków.

Rodzic nie wchodzi wraz z dzieckiem do przedszkola. Sygnalizuje dzwonkiem swoje przybycie do placówki, a dziecko przyjmowane jest przed wejściem do budynku przez pracownika przedszkola. Pracownik pomaga dziecku w szatni, a następnie odprowadza do sali, w której oczekuje na niego nauczyciel.

Zamiar odbioru dziecka z przedszkola także jest sygnalizowany dzwonkiem. Dziecko jest odprowadzane do Rodzica lub innego, pełnoletniego domownika lub osoby upoważnionej.

Podczas oczekiwania na wprowadzenie/ wyprowadzenie dziecka do/z przedszkola Rodzice/osoby upoważnione zachowują między sobą bezpieczną odległość 1,5 metra.

Prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad sanitarno – epidemiologicznych – obowiązek zakrywania ust i nosa.

Ogłoszenie

W imieniu Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat na kolejne warsztaty z Magurskim Parkiem Narodowym, które odbędą się 19 października o godzinie 15:15.

Tym razem “Czytanie z chmur” – prowadzący Piotr Guzik.

,,Pod Biało – Czerwoną”

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod Biało-Czerwoną”.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia.

W jaki sposób wziąć udział w projekcie?

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.

W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą, której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Listy do Rodziców

Szanowni Rodzice,

poniżej przedstawiamy Listy do Rodziców od wychowawców poszczególnych grup,         w których zamieszczone są niezbędne informacje odnośnie minionego tygodnia          w przedszkolu, tj. realizacja planów dydaktyczno – wychowawczych; to czego dzieci się nauczyły, co poznały, czego doświadczyły; propozycje do wspólnych zabaw z dziećmi w domu oraz komunikaty i ogłoszenia.

Listy do Rodziców publikowane będą raz w tygodniu, zatem zachęcamy do odwiedzania KĄCIKA RODZICA.