Rekrutacja do Przedszkola Gminnego w Nowym Żmigrodzie na rok szkolny 2019/2020

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 marca 2019 r. rozpoczyna się postępowanie rekrutacyjne do przedszkola. Wniosek o przyjęcie dziecka po przedszkola można pobrać w przedszkolu, na stronie internetowej w zakładce dokumenty lub tutaj. Rodzice ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola proszeni są o wypełnienie wniosku i złożenie kompletnego wniosku wraz z załącznikami w terminach wskazanych w harmonogramie rekrutacji w przedszkolu tj. nie później niż do 29 marca 2019 r.

Dokumenty

OGŁOSZENIE

W dniach 4 luty do 28 luty 2019 prowadzone jest postępowanie rekrutacyjne dla dzieci uczęszczających już do przedszkola.
Rodzice dzieci proszeni są o pobranie kart kontynuacji edukacji przedszkolnej              (u wychowawców grup) w Przedszkolu Gminnym w Nowym Żmigrodzie                          i dostarczenie ich do dnia 28 lutego.

 Rekrutacja dzieci nowych na rok 2019/2020                                                     rozpoczyna się od dnia 1 marca do 29 marca.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA
mgr Krystyna Buratyn

DZIEŃ RODZINY – 3 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy na “DZIEŃ RODZINY”, który odbędzie się 3 czerwca 2018 r. (niedziela) o godz. 14:00 przy Przedszkolu w Nowym Żmigrodzie.

Na dzieci czeka wiele atrakcji m.in.
– Zamek do skakania
– Zjeżdżalnia
– Bramka piłkarska
– Ścianka wspinaczkowa
– Chodzące maskotki
– Obfity bufet
– Występy Grupy tanecznej z Przedszkola w Nowym Żmigrodzie

Zabawy będą prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

ZAPRASZAMY!

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/265281014215176/

Dzień Zajączka Wielkanocnego

„Zajączek Wielkanocny wygląda tak jak normalny zając, tylko że chodzi z koszykiem wielkanocnym i rozdaje prezenty.” Jest symbolem odradzającej się przyrody, wiosny i płodności. Dzieci uwielbiają szukanie prezentów, które zostawia pod krzakami w ogrodzie, bądź w tajnych, domowych skrytkach. W tym roku wędruje mu się zaskakująco, w zimowym klimacie, dlatego można się spodziewać niezwykłych podarunków. 😉 I tego Wam wszystkim życzymy! 🙂
Czytaj dalej