Ogłoszenie

Informujemy, że planowana w przedszkolu sesja zdjęciowa dla dzieci, która miała być wykonana przez firmę LUPUS oraz warsztaty z robotem Phonton ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju nie odbędą się.

Ogłoszenie

W porozumieniu z organem prowadzącym informujemy, że od 27.10. 2020 roku do odwołania Przedszkole Gminne w Nowym Żmigrodzie będzie czynne w godzinach od 7:00 do 16:00.

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Platformy Microsoft 365 dotyczącej aplikacji do nauki zdalnej Microsoft Teams.

Od wychowawców poszczególnych grup otrzymają Państwo również indywidualny login i hasło niezbędne do zalogowania się na platformie.  

  • Poradnik dla ucznia/rodzica (pobierz).

Hasło wraz z loginem dostępne w dzienniku elektronicznym w zakładce Wiadomości.

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń w Polsce z powodu nasilenia się COVID -19 zmienia się sposób przyprowadzania i odbierania dzieci z grupy 3-latków.

Rodzic nie wchodzi wraz z dzieckiem do przedszkola. Sygnalizuje dzwonkiem swoje przybycie do placówki, a dziecko przyjmowane jest przed wejściem do budynku przez pracownika przedszkola. Pracownik pomaga dziecku w szatni, a następnie odprowadza do sali, w której oczekuje na niego nauczyciel.

Zamiar odbioru dziecka z przedszkola także jest sygnalizowany dzwonkiem. Dziecko jest odprowadzane do Rodzica lub innego, pełnoletniego domownika lub osoby upoważnionej.

Podczas oczekiwania na wprowadzenie/ wyprowadzenie dziecka do/z przedszkola Rodzice/osoby upoważnione zachowują między sobą bezpieczną odległość 1,5 metra.

Prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad sanitarno – epidemiologicznych – obowiązek zakrywania ust i nosa.

Ogłoszenie

W imieniu Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat na kolejne warsztaty z Magurskim Parkiem Narodowym, które odbędą się 19 października o godzinie 15:15.

Tym razem “Czytanie z chmur” – prowadzący Piotr Guzik.

Prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad sanitarno – epidemiologicznych – obowiązek zakrywania ust i nosa.

,,Pod Biało – Czerwoną”

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod Biało-Czerwoną”.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia.

W jaki sposób wziąć udział w projekcie?

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem

https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.

W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą, której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Listy do Rodziców

Szanowni Rodzice,  

      poniżej przedstawiamy Listy do Rodziców od wychowawców poszczególnych grup,         w których zamieszczone są niezbędne informacje odnośnie minionego tygodnia          w przedszkolu, tj. realizacja planów dydaktyczno – wychowawczych; to czego dzieci się nauczyły, co poznały, czego doświadczyły; propozycje do wspólnych zabaw z dziećmi w domu oraz komunikaty i ogłoszenia.

Listy do Rodziców publikowane będą raz w tygodniu, zatem zachęcamy do odwiedzania KĄCIKA RODZICA.