Na­sza zima bia­ła, chu­s­tą się odzia­ła. Idzie, idzie do nas w go­ści w srebr­nych gwiazdkach cała! W kryształowych butach, lśniących w słońca blasku, by zamrozić ziemię, od morza do lasku. Trzyma w ręku różdżkę w srebrzystym kolorze, którą wciąż czaruje, wszystko, to co może. W rękawie przyniosła puszek śnieżnobiały, by zasypać pola i świat wokół cały. Kryształowym butkiem, tupnęła trzy razy, aby lodem pokryć, wszystkie wkoło stawy.

Szanowni Rodzice

Rachunki za pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc GRUDZIEŃ 2020 r. są dostępne do pobrania na stronie: www.jammik.pl (zakładka Konto Rodzica)

login: adres e-mail rodzica

hasło: numer karty

W tytule przelewu proszę wpisać odpowiedni symbol podany na rachunku, który identyfikuje przelew w systemie, np. 92/20

Należność należy wpłacić na konto: 13 8636 1015 2004 1603 5526 0001

BS Rymanów

Termin płatności upływa 10.01.2020 r.

PROSZĘ O TERMINOWE WPŁATY

Pytania odnośnie płatności lub w przypadku kłopotu z zalogowaniem na stronie prosimy kierować pod numerem telefonu 13 441-56-16.

Życzenia świąteczne

Drogie Przedszkolaki, Szanowni Rodzice, Dziadkowie i Przyjaciele naszej placówki

Życzymy Wam niezwykłych świąt Bożego Narodzenia, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Aby te święta były niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Niech betlejemskie światło wypełnia Wasze dni miłością i pokojem. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy zdrowia, pomyślności oraz realizacji marzeń.

Dyrektor wraz z pracownikami

Przedszkola Gminnego w Nowym Żmigrodzie

Udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na święta” 2020

Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i nauczycieli do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja ma nieco odmienny charakter.

Nasze przedszkole włączyło się w akcję ,,Razem na święta” w formie zwykłego gestu życzliwości – wykonaliśmy kartki z życzeniami świątecznymi i przekazaliśmy je sąsiadom placówki i emerytom, którzy kiedyś pracowali u nas w przedszkolu oraz wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy ozdoby świąteczne (pierniczki) dla osób z rodziny oraz przeprowadziliśmy zbiórkę nakrętek na wózek dla chorego dziecka.

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom oraz zaangażowanym w akcję pracownikom przedszkola, którzy włączyli się do zbiórki plastikowych nakrętek DZIĘKUJEMY i zachęcamy do udziału w kolejnej akcji charytatywnej, a Tomusiowi życzymy powrotu do zdrowia!

Wigilia w przedszkolu

Informujemy, że wigilia w poszczególnych grupach odbędzie się 22 grudnia.

Dzieci w swoich salach będą śpiewały kolędy, składały sobie życzenia oraz zjedzą wigilijny obiad.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu ubrane były odświętnie.

Promocja zdrowia w przedszkolu

Przypominamy, że nasze przedszkole przystąpiło do programu Sieci Szkół Promujących Zdrowie na terenie rejonu jasielskiego. Na stronie internetowej przedszkola w zakładce PROMOCJA ZDROWIA  można zaznajomić się  z harmonogramem działań na ten rok.

List dla Ziemi 2020

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy o wynikach ogólnopolskiej akcji „Listy dla Ziemi” zainicjowanej przez Fundację Ekologiczną ARKA.

W tegorocznej edycji Emilia Gryziec z grupy „Mali Odkrywcy” zdobyła wyróżnienie 🙂

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Listy do Rodziców

Poniżej przedstawiamy Listy do Rodziców od wychowawców poszczególnych grup, w których zamieszczone są niezbędne informacje odnośnie minionego tygodnia ( od 30 listopada do 4 grudnia).
  • Język angielski – grudzień (pobierz).
  • Język angielski – listopad (pobierz).
  • Język angielski – październik (pobierz).
  • Język angielski – wrzesień (pobierz).