Ogłoszenie

Informujemy, że planowana w przedszkolu sesja zdjęciowa dla dzieci, która miała być wykonana przez firmę LUPUS oraz warsztaty z robotem Phonton ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju nie odbędą się.

Ogłoszenie

W porozumieniu z organem prowadzącym informujemy, że od 27.10. 2020 roku do odwołania Przedszkole Gminne w Nowym Żmigrodzie będzie czynne w godzinach od 7:00 do 16:00.

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń w Polsce z powodu nasilenia się COVID -19 zmienia się sposób przyprowadzania i odbierania dzieci z grupy 3-latków.

Rodzic nie wchodzi wraz z dzieckiem do przedszkola. Sygnalizuje dzwonkiem swoje przybycie do placówki, a dziecko przyjmowane jest przed wejściem do budynku przez pracownika przedszkola. Pracownik pomaga dziecku w szatni, a następnie odprowadza do sali, w której oczekuje na niego nauczyciel.

Zamiar odbioru dziecka z przedszkola także jest sygnalizowany dzwonkiem. Dziecko jest odprowadzane do Rodzica lub innego, pełnoletniego domownika lub osoby upoważnionej.

Podczas oczekiwania na wprowadzenie/ wyprowadzenie dziecka do/z przedszkola Rodzice/osoby upoważnione zachowują między sobą bezpieczną odległość 1,5 metra.

Prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad sanitarno – epidemiologicznych – obowiązek zakrywania ust i nosa.

Ogłoszenie

W imieniu Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat na kolejne warsztaty z Magurskim Parkiem Narodowym, które odbędą się 19 października o godzinie 15:15.

Tym razem “Czytanie z chmur” – prowadzący Piotr Guzik.

Prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad sanitarno – epidemiologicznych – obowiązek zakrywania ust i nosa.

,,Pod Biało – Czerwoną”

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod Biało-Czerwoną”.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia.

W jaki sposób wziąć udział w projekcie?

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem

https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę.

W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą, której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice

Rachunki za pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc WRZESIEŃ 2020 r. są dostępne do pobrania na stronie: www.jammik.pl (zakładka Konto Rodzica)

login: adres e-mail rodzica

hasło: numer karty

W tytule przelewu proszę wpisać odpowiedni symbol podany na rachunku, który identyfikuje przelew w systemie, np. 92/20

 Należność należy wpłacić na konto: 13 8636 1015 2004 1603 5526 0001

BS Rymanów

Termin płatności upływa 10.10.2020 r.

PROSZĘ O TERMINOWE WPŁATY

Pytania odnośnie płatności lub w przypadku kłopotu z zalogowaniem na stronie prosimy kierować pod numerem telefonu 13 441-56-16.

Szanowni Rodzice

Serdecznie zapraszamy do korzystania z dziennika elektronicznego przedszkola.

Rejestracji można dokonać poprzez skopiowanie poniższego linku i wklejenie go w pasek przeglądarki internetowej

https://cufs.vulcan.net.pl/nowyzmigrod/AccountManage/CreateAccount

Następnie należy podać adres e-mail (udostępniony wychowawcy), potwierdzić autentyczność operacji i nacisnąć przycisk ,,Wyślij wiadomość”. Na podany adres        e-mail system wyśle wiadomość zawierającą dalsze instrukcje.

Natomiast Ci z Państwa, którzy pomyślnie się zarejestrowali mogą korzystać z dziennika po wcześniejszym zalogowaniu. Aby tego dokonać należy skopiować poniższy link i wkleić go w pasek przeglądarki internetowej

https://uonetplus-dziennik.vulcan.net.pl/nowyzmigrod

Ogłoszenie

Informujemy, że 29.09.2020 roku (tj. wtorek) o godzinie 16:30 w przedszkolu odbędzie się zebranie trójek grupowych. 

Serdecznie zapraszamy

Witamy Panią Jesień

Jesień na paluszkach spaceruje w parku i rozdaje wszystkim swe skarby w podarku.

Wręcza nam bukiety kolorowych liści i smutek zamienia w roześmiane myśli.

Nasypie w berety albo do kieszeni – kasztanów, żołędzi i złotych promieni.

Pozdrowi wiewiórkę roześmianym echem, a potem pożegna –cichutko, z uśmiechem…

 

Konkurs na „Najpiękniejszy List dla Ziemi 2020”

Przedszkole Gminne w Nowym Żmigrodzie już po raz kolejny weźmie udział w akcji proekologicznej ,,Listy dla Ziemi” zainicjowanej przez Fundację Ekologiczną ARKA.

Założeniem akcji jest pisanie przez młodych ludzi listów, które mają zwrócić uwagę na problem związany ze środowiskiem, jednocześnie będąc prośbą o troskę o nie.

Przedszkolaki jak co roku napiszą listy rysunkiem, rozwijając swoją wyobraźnię, myślenie i inwencję twórczą.