Ogłoszenie

Szanowni Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Platformy Microsoft 365 dotyczącej aplikacji do nauki zdalnej Microsoft Teams.

Od wychowawców poszczególnych grup otrzymają Państwo również indywidualny login i hasło niezbędne do zalogowania się na platformie.  

  • Poradnik dla ucznia/rodzica (pobierz).

Hasło wraz z loginem dostępne w dzienniku elektronicznym w zakładce Wiadomości.

Listy do Rodziców

Szanowni Rodzice,  

      poniżej przedstawiamy Listy do Rodziców od wychowawców poszczególnych grup,         w których zamieszczone są niezbędne informacje odnośnie minionego tygodnia          w przedszkolu, tj. realizacja planów dydaktyczno – wychowawczych; to czego dzieci się nauczyły, co poznały, czego doświadczyły; propozycje do wspólnych zabaw z dziećmi w domu oraz komunikaty i ogłoszenia.

Listy do Rodziców publikowane będą raz w tygodniu, zatem zachęcamy do odwiedzania KĄCIKA RODZICA.

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w przedszkolu odbywać się będą zajęcia dodatkowe dla naszych przedszkolaków tj.

Kółko origami – w grupie Muzyków, wtorek (co drugi tydzień)  o godzinie 13:00- 13:30, prowadząca: Elżbieta Pietruś.

Zajęcia plastyczne – w grupie Małych Odkrywców, środa  (co drugi tydzień) o godzinie 14:00-14:30, prowadząca: Anna Buczyńska.

Gry i zabawy logiczne – w grupie Wiewiórek, czwartek (co drugi tydzień) o godzinie 13:00 – 13:30, prowadząca: Sylwia Cichoń.

Zajęcia muzyczno – ruchowe– w grupie Muzyków, w każdy poniedziałek o godzinie 13:00-13;30, prowadząca: Anita Gronek.

Zajęcia z języka angielskiego – w grupie Sportowców i Małych Odkrywców (dzieci 6- letnie), piątek (co drugi tydzień) o godzinie 13:00-13:30, prowadząca: Katarzyna Turczyk.

Zajęcia logopedyczne

  • środa 8:00 – 10:00
  • czwartek 8:00 – 9:00
  • piątek 8:00 – 10:00
  • Zajęcia dodatkowe w grupie Gwiazdeczek – środa 15:00 – 16:00

Szanowni Rodzice

W niniejszej zakładce od października będą zamieszczane wszelkie informacje od wychowawców poszczególnych grup, pilne sprawy bieżące oraz realizacja planów dydaktyczno – wychowawczych w formie ,,Listów do Rodziców”.