Promocja zdrowia w przedszkolu

Przypominamy, że nasze przedszkole przystąpiło do programu Sieci Szkół Promujących Zdrowie na terenie rejonu jasielskiego. Na stronie internetowej przedszkola w zakładce PROMOCJA ZDROWIA  można zaznajomić się  z harmonogramem działań na ten rok.

Listy do Rodziców

Poniżej przedstawiamy Listy do Rodziców od wychowawców poszczególnych grup, w których zamieszczone są niezbędne informacje odnośnie minionego tygodnia ( od 30 listopada do 4 grudnia).
  • Język angielski – grudzień (pobierz).
  • Język angielski – listopad (pobierz).
  • Język angielski – październik (pobierz).
  • Język angielski – wrzesień (pobierz).

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją obsługi Platformy Microsoft 365 dotyczącej aplikacji do nauki zdalnej Microsoft Teams.

Od wychowawców poszczególnych grup otrzymają Państwo również indywidualny login i hasło niezbędne do zalogowania się na platformie.  

  • Poradnik dla ucznia/rodzica (pobierz).

Hasło wraz z loginem dostępne w dzienniku elektronicznym w zakładce Wiadomości.

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w przedszkolu odbywać się będą zajęcia dodatkowe dla naszych przedszkolaków tj.

Kółko origami – w grupie Muzyków, wtorek (co drugi tydzień)  o godzinie 13:00- 13:30, prowadząca: Elżbieta Pietruś.

Zajęcia plastyczne – w grupie Małych Odkrywców, środa  (co drugi tydzień) o godzinie 14:00-14:30, prowadząca: Anna Buczyńska.

Gry i zabawy logiczne – w grupie Wiewiórek, czwartek (co drugi tydzień) o godzinie 13:00 – 13:30, prowadząca: Sylwia Cichoń.

Zajęcia muzyczno – ruchowe– w grupie Muzyków, w każdy poniedziałek o godzinie 13:00-13;30, prowadząca: Anita Gronek.

Kółko sportowe – w grupie Sportowców (dzieci 6- letnie), wtorek (co drugi tydzień) o godzinie 14:00-14:30, prowadząca: Bożena Ryglewicz.

Zajęcia z języka angielskiego – w grupie Sportowców i Małych Odkrywców (dzieci 6- letnie), piątek (co drugi tydzień) o godzinie 13:00-13:30, prowadząca: Katarzyna Turczyk.

Zajęcia logopedyczne

  • środa 8:00 – 10:00
  • czwartek 8:00 – 9:00
  • piątek 8:00 – 10:00
  • Zajęcia dodatkowe w grupie Gwiazdeczek – środa 15:00 – 16:00

Szanowni Rodzice

W niniejszej zakładce od października będą zamieszczane wszelkie informacje od wychowawców poszczególnych grup, pilne sprawy bieżące oraz realizacja planów dydaktyczno – wychowawczych w formie ,,Listów do Rodziców”.