Ogłoszenie

16 lutego 2021 roku w naszym przedszkolu będziemy gościć przedstawicieli Akademii Szkolno – Przedszkolnej LUPUS, którzy zorganizują w każdej grupie przedszkolnej darmowe warsztaty z wykorzystaniem robotów PHOTON.

Zrozumienie tajników interakcji człowiek – maszyna jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne, aby lepiej zrozumieć otaczający Nas świat. Warsztaty z robotem Photon są idealnym sposobem, aby rozpocząć tą przygodę. Oprócz elementarnej wiedzy z zakresu programowania, dostarczą przedszkolakom również mnóstwo zabawy.

Po warsztatach odbędzie się profesjonalna sesja zdjęciowa, w której mogą wziąć udział wszystkie dzieci – zakup zdjęć dowolny. Zdjęcia niezakupione zostaną komisyjnie zniszczone.