Światowy Dzień życzliwości i pozdrowień

Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii – armii życzliwości”

Cleveland Amory

W piątek 19 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. W tym dniu, grupa Kwiatuszki wraz z wychowawcą zaprezentowała swoim kolegom i koleżankom program o tym, co to jest życzliwość, dlaczego warto być życzliwym oraz jak okazywać życzliwość na co dzień. Była to wspaniała okazja do przypomnienia „magicznych słów”, w czym pomogły zabawne piosenki oraz wierszyki. Dodatkowo kolor żółty, który towarzyszył nam tego dnia sprawił, że uśmiech gościł na twarzach wszystkich dookoła.

Zachęcajmy do czynienia dobra codziennie, nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.