ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Święta  zbliżają się wielkimi  krokami. Już w najbliższą  niedzielę  rano zasiądziemy w naszych domach do wielkanocnego stołu. W związku z tym we wtorek 12 kwietnia w naszym przedszkolu zorganizowano śniadanie wielkanocne, które miało być namiastką zbliżającej się Wielkanocy  w gronie naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola elegancko ubrane a w porze śniadania zasiadły do pięknie udekorowanych i suto zastawionych stołów.  Poza żurkiem, jajkami, sałatką jarzynowa i innymi smakołykami nie mogło też zabraknąć babki, którą  przedszkolaki z wielką radością  spałaszowały na deser. W śniadaniu  uczestniczyła też  Pani Dyrektor, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia.

Śniadanie w tak odświętnej formie zrobiło wrażenie na wszystkich obecnych.