POCZTÓWKA  Z MAGURSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Magurski Park Narodowy to jeden z 23 parków narodowych na terenie Polski. Jest najbardziej zalesionym z nich, przy czym zachwyca florą  i fauną. Mamy to szczęście, że  mieści się niedaleko nas oraz chętnie nawiązuje współpracę z naszą  placówką.

W ramach tejże  współpracy zorganizowany został w naszym przedszkolu konkurs plastyczny pt. „ Pocztówka z Magurskiego Parku Narodowego”. Technika plastyczna była dowolna, a składane prace były w formacie A4. Zgłosiło się do niego kilkunastu uczestników, którzy byli oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Prace były bardzo ciekawe, zarówno pod względem techniki jak i treści. Można było na nich zobaczyć zwierzynę typową dla tego miejsca jak i roślinność.

Konkurs rozstrzygnięto, a wręczenie nagród odbyło się w piątek – 29.04. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami, których fundatorem był Magurski Park Narodowy.

 

Wszystkim małym artystom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.