Wycieczka do Krynicy Zdroju

Dzieci z grupy “Nutki” w czwartek 9 czerwca wybrały się do Krynicy Zdroju.

Kolejką górską wyjechały na Górę Parkową, gdzie korzystały z dostępnych tam atrakcji. Ponadto miały okazję podziwiać fontanny a także skorzystać z “Rajskich Ślizgawek”. Z Góry Parkowej spacerem po wyznaczonym szlaku zeszli na dół, podziwiając piękno przyrody. Następnie udali się do Muzeum Zabawek, gdzie podziwiali eksponaty oraz poznali ich historię. Były tam zabawki współczesne a także takie, jakimi bawili się ich rodzice czy dziadkowie. Punktem niemal obowiązkowym w Krynicy Zdroju jest Pijalnia Wody, którą również odwiedziły nasze przedszkolaki. Jest to miejsce, w którym można posmakować naturalnych wód leczniczych i mineralnych.
Zmęczeni, ale jakże zadowoleni udali się na pyszny obiad, by nabrać sił na drogę powrotną.