ZABAWA KARNAWAŁOWA

„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

14 lutego w naszym przedszkolu odbyła się Walentynkowa Zabawa Karnawałowa, na której bawiły się wszystkie przedszkolaki, od tych najmłodszych aż po starszaków. Dzieci wcieliły się w ulubione postacie – były księżniczki, wróżki, piraci, superbohaterowie i wiele, wiele innych.
Karnawałowe szaleństwo uświetniła obecność Pań Animatorek oraz muzyków ze Szkoły Muzycznej Piano. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka na żywo zachęcała do tańca. W tym pełnym atrakcji dniu znalazł się również czas na pamiątkowe zdjęcia, zrobione przez profesjonalnego fotografa oraz pyszny poczęstunek.

Wszystkim dopisywał humor. Radości i śmiechu było co niemiara, a miłą atmosferę dopełniła poczta walentynkowa. Ten dzień bez watpienia dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń.

 

Szersze fotorelacje w galeriach grupowych. Zapraszamy do oglądania.