“Okres przedszkolny jest niezmiernie ważnym etapem kształtowania się postaw determinujących aktualne i przyszłe zachowania dotyczące zdrowia. Dlatego też istotne jest edukowanie dzieci w zakresie prawidłowego żywienia już od najmłodszych lat. Utrwalone wówczas przyzwyczajenia zdrowotne i nawyki decydują o późniejszym stylu życia.” – czytamy na fanpage Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaśle.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaśle za wyrażenie zgody na organizację spotkania oraz pracownikom tejże stacji z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia za przeprowadzenie w dniu dzisiejszym, tj 15 lutego 2023r. wartościowych zajęć w naszym przedszkolu dla grup starszych – tj. Jeżyki, Smerfy oraz Tygryski. Spotkanie odbyło się w ramach programu edukacyjnego “Skąd się biorą produkty ekologiczne” i dotyczyło zasad zdrowego odżywiania, produktów ekologicznych oraz szeroko pojętej ekologii.