Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

„Papież Jan Paweł II przyjaciel dzieci”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. został zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny dla dzieci z naszej placówki, którego głównym celem było przybliżenie sylwetki Jana Pawła II oraz ukazanie dzieciom wartości związanych z życiem i nauką Ojca Świętego.

W dniu 18 maja 2020 r. komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Pietruś, Anna Buczyńska, Karolina Kowalska – wyłoniła zwycięzców.

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego.

 Nagrodzone prace:

I miejsce: Lena Munia

II miejsce: Bartosz Sokołowski

III miejsce: Julian Bajorek

Wyróżnione prace:

Emilia Kamińska

Nikola Lentner

Oliwia Topolska

Barbara Bajorek   

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie prac do konkursu i wzięcie w nim udziału. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, które zostaną  wysłane na adres domowy do 2 tygodni.