Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice,

za nami kolejny rok solidnej pracy, realizacji nowych wyzwań oraz twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować. To chwila, by formułować już cele na kolejny etap nauki. Koniec roku jest okazją by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, determinację i zaangażowanie, za wspieranie dzieci i motywowanie ich zwłaszcza podczas zdalnej edukacji. Życzymy Państwu, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Kochane Przedszkolaki,

dziękujemy Wam za cudowne chwile spędzone razem. Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Życzymy Wam, by wakacje były czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy nabrali sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

Absolwentom naszego przedszkola – dzieciom z grupy Nutki i Jagódki życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się dla nich kolejnym etapie życia. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Wam towarzyszyły, dadzą Wam siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju. Życzymy powodzenia!