Mikołaj w przedszkolu

  4 grudnia już od rana w naszym przedszkolu panował gwar i radość, a dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa.

Gdy przedszkolaki usłyszały dzwoneczki… to oznaczało, że jest tuż, tuż. … przyjechał!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ!

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Mikołaja – troszkę zawstydzone. Święty Mikołaj oprócz prezentów przywiózł ze sobą dużo radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i Pań w przedszkolu. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, recytacją wierszy i własnoręcznie przygotowanymi pracami.

Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja.

Dziękujemy Mikołaju! I do zobaczenia za rok!! Ho Ho Ho 😉