Udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na święta” 2020

Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i nauczycieli do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja ma nieco odmienny charakter.

Nasze przedszkole włączyło się w akcję ,,Razem na święta” w formie zwykłego gestu życzliwości – wykonaliśmy kartki z życzeniami świątecznymi i przekazaliśmy je sąsiadom placówki i emerytom, którzy kiedyś pracowali u nas w przedszkolu oraz wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy ozdoby świąteczne (pierniczki) dla osób z rodziny oraz przeprowadziliśmy zbiórkę nakrętek na wózek dla chorego dziecka.

 

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom oraz zaangażowanym w akcję pracownikom przedszkola, którzy włączyli się do zbiórki plastikowych nakrętek DZIĘKUJEMY i zachęcamy do udziału w kolejnej akcji charytatywnej, a Tomusiowi życzymy powrotu do zdrowia!