BAL KARNAWAŁOWY 2021

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W środę 27 stycznia w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, policjanci, wróżki,  biedronki, motylki, kotki, piraci, a także inne postacie z kreskówek zagościły na kilka godzin do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach  prowadzonych przez wodzireja oraz wychowawców i nauczycieli.

Na zakończenie balu Panie kucharki poczęstowały dzieci pysznym poczęstunkiem.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.

 

W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale, gdy orkiestra pięknie gra,
dobry humor każdy ma! Bal maskowy, bal maskowy, jest naprawdę pomysłowy,

można przebrać się za jeża, krasnoludka lub rycerza.
Wszędzie sami przebierańcy, zorro w czarnej masce tańczy
i Smerfetka razem z nim, nie wiadomo kto jest kim…
W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale.
W karnawale każdy chce tańczyć, śpiewać, bawić się.

                        Zbigniew Dmitroca