🌸 Nasze przedszkolaki ponownie zadbały o piękny wygląd przedszkola! Dzieci sadziły dziś sadzonki kwiatów na rabatkach wokół budynku. Dzięki temu, że rośliny zostały odpowiednio zabezpieczone i przechowane przez zimę przez pracowników przedszkola, mogły ponownie zostać posadzone również w tym roku. 🌱
Już teraz kolorowe kwiaty cieszą nasze oczy na rabatach oraz przy wejściu do przedszkola, tworząc piękne i przyjazne otoczenie dla wszystkich odwiedzających. 💐























