Dzień mamy i taty w grupie Malinki oraz Jabłuszka

24 maja, 2024 Przedszkole

Kochani Rodzice!

Dziś wielką wdzięczność czujemy,

I z serca Wam dziękujemy,

Za dane nam życie i wychowanie,

Za Wasze o nas starania.

Za trud, za pracę, za poświęcenie,

Noce nieprzespane i Wasze zmęczenie.

Za wszystko z serca dziękujemy i serdecznie całujemy! Gośćmi, którzy odwiedzili nasze przedszkole w piątkowe przedpołudnie byli rodzice dzieci z grup Malinki oraz Jabłuszka. Przedszkolaki w podziękowaniu za ich miłość i troskę zaśpiewały piosenki oraz pięknie zatańczyły. W wierszach, które wypowiadały skryły piękne życzenia. Z okazji święta Mamy i Taty przygotowały także piękne upominki . Było wzruszająco i pięknie! Dziękujemy za mile spędzony czas w ostatnich dniach, za pomoc w przygotowaniu uroczystości , a Rodzicom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego.