Dzień Przedszkolaka

20 września, 2023 Przedszkole

Dziś, jak co roku 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu w naszej placówce rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar przedszkolaków, ponieważ była to znakomita okazja do zabawy. Główną atrakcją tego dnia była wizyta teatru żywego aktora w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie. Aktorzy przedstawili dla nas muzyczną bajkę pt. ” Koziołek Matołek i jego przygody”. Ponadto , na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych dla nich w salach, jak dyplomy, medale, zabawy integracyjne, ze śpiewem. Był to mile spędzony dzień .

Dodajmy , że Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Wszystkim naszym przedszkolakom raz jeszcze życzymy uśmiechu na co dzień i mile spędzonego czasu w przedszkolu. Niech Wasze marzenia się spełniają.