III Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing”.

25 marca, 2024 Przedszkole
III Gminny Konkurs Piosenki angielskiej Let’s sing” już za nami. ❤️💙🤍 We środę 20 marca 2024 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się ważny dla przedszkolaków z całej Gminy Nowy Żmigród dzień. Odbył się tam III Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Patronat nad wydarzeniem objął Pan Wójt Grzegorz Bara .
W konkursie wzięły udział przedszkolaki z placówek oświatowych w Gminie Nowy Żmigród: Oddział przedszkolny w Kątach, dwa Oddziały przedszkolne z Łężyn, Oddział przedszkolny w Makowiskach, Oddział przedszkolny w Nienaszowie, Oddział przedszkolny z Filialnej Szkoły Podstawowej w Starym Żmigrodzie , Oddział przedszkolny z Desznicy oraz 6 zespołów reprezentujących nasze przedszkole.
Przedszkolaki wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych prezentując piosenkę w języku angielskim.
Kategoria I- 3-4 latki
Kategoria II -5-6 latki
Celem konkursu było kształcenie wymowy oraz wzbogacanie zainteresowania nauką języka angielskiego. Wszyscy wspierali się wzajemnie brawami i życzliwymi uśmiechami. Dzieci wykazały się ogromną odwagą i kreatywnością w wykonaniu swoich utworów.
Jury w składzie: Pan Grzegorz Bara , Pani Jolanta Brojek, Pani Dominika Jędrzejczyk- Wielgosz, Pani Beata Faryj oraz Pan Piotr Kudłaty po obradach wręczyło dyplomy zespołom za zdobyte miejsca oraz uczestnikom za udział w konkursie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody sponsorowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Dziękujemy przedszkolakom za piękne prezentacje oraz nauczycielom za przygotowanie dzieci.
Zdjęcia z występów w kategorii I – dzieci 3-4 letnich.