Powitanie Jesieni

22 wrze┼Ťnia, 2023 Przedszkole

W dniu 22 wrze┼Ťnia wszystkie dzieci w naszym przedszkolu uroczy┼Ťcie po┼╝egna┼éy lato i powita┼éy now─ů por─Ö roku ÔÇô Pani─ů Jesie┼ä, kt├│ra b─Ödzie panowa─ç nam przez najbli┼╝sze miesi─ůce. Przedszkolaki ubrane w kolory jesieni zebra┼éy si─Ö w sali starszak├│w, by obejrze─ç przygotowan─ů przez ????Ananaski???? cz─Ö┼Ť─ç artystyczn─ů. Dzieci z najstarszej grupy w pi─Öknych kostiumach zaprezentowa┼éy przygotowane wiersze i piosenki m├│wi─ůce o darach jesieni. Nie zabrak┼éo oczywi┼Ťcie g┼é├│wnej bohaterki tego dnia – Pani Jesieni, kt├│ra w d┼éugiej sukni i z li┼Ť─çmi we w┼éosach dumnie paradowa┼éa i zachwyca┼éa kolorami.

Po Ananaskach przed kolegami i kole┼╝ankami mia┼éy okazj─Ö zaprezentowa─ç si─Ö tak┼╝e i m┼éodsze grupy. Wszystkie po kolei, zaczynaj─ůc od maluszk├│w za┼Ťpiewa┼éy przygotowane przez siebie jesienne piosenki.

Po takim przywitaniu nowa pora roku musi by─ç dla nas ┼éaskawa, przynie┼Ť─ç s┼éo┼äce i by─ç jak ta przys┼éowiowa – Z┼üOTA, POLSKA JESIE┼â!