Rok przedszkolny 2023/2024

7 września, 2023 Przedszkole
Rok przedszkolny 2023/2024 rozpoczął się na dobre!
W Przedszkolu Gminnym w Nowym Żmigrodzie już od ubiegłego piątku – 1 września, zrobiło się gwarno i wesoło. Bowiem po wakacjach wróciły do niego przedszkolaki. Niektóre przyszły tu już kolejny rok z rzędu, inne po raz pierwszy w życiu. Nie mniej jednak dla każdego z nich wraz z piątkiem rozpoczęła się fantastyczna przygoda wśród rówieśników. Oczywiście, nie dla wszystkich jest to obecnie takie proste i przyjemne, ale wiadomo początki zawsze bywają trudne. Nie tylko w przedszkolu. Radość, śmiech  i dobra zabawa przeplatają się ze smutkiem wywołanym rozstaniem z rodzicami – szczególnie u dzieci nowoprzyjętych, ale na szczęście wiemy, że to tylko chwilowe.
Pragniemy zaprezentować garść zdjęć ukazujących jak minęły nam te pierwsze wrześniowe dni na wzajemnym poznawaniu się, wspólnych zabawach i aktywnościach.