Rozstrzygnięcie Konkursu Strażackiego

27 stycznia, 2024 Przedszkole

„Strażak to bohater bardzo wyjątkowy,

zawsze do pomocy innym gotowy.

Swoje życie co dzień ryzykuje,

na wielki szacunek on zasługuje.

Pożary, wypadki, ogromne wichury,

strażakom nie straszne ognia pazury.”

Chętne przedszkolaki ze wszystkich grup wzięły udział w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym edycja 2023/2024., który miał na celu zainteresowanie dzieci ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych, w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją, tradycją i życiem strażackich środowisk, a także rozwojem indywidualnych uzdolnień plastycznych.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 18 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie, a wśród wyróżnionych znalazł się Tymon oraz Filip. Ich prace przeszły do kolejnego etapu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy.