Spotkanie z Panem Rafałem treserem psów

18 czerwca, 2024 Przedszkole

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Rafała Kostrząba z Hodowli Owczarków Niemieckich ArakonLand. Pan Rafal od 10 lat działa w zwiazku kynogolicznym i za swoje działania otrzymuje piękne podziękowania i medale. Serdecznie dziękujemy za ciekawy pokaz tresury psów i przekazanie naszym przedszkolakom cennych informacji na temat bezpiecznego zachowania się wobec obcych psów i tych tresowanych. Pan Rafał wraz ze swoją podopieczną Kati pokazali wiele ciekawych, trudnych sztuczek które potrafi. Za ich pokazy dzieci nagrodziły naszych gości ogromnymi brawami. Nieco młodsze ich pupile Papya i Ginger również pokazały swoje umiejętności, których się uczą. Chętne dzieci mogły spróbować karmić szczeniaki . Dziękujemy za miłe spotkanie, było ono ważne dla naszych przedszkolaków, nauczyło odwagi oraz odpowiedniego podejścia i troski o zwierzęta.