Uroczyste Zakończenie Przedszkola

20 czerwca, 2024 Przedszkole

We środę żegnaliśmy starszaków z grup Jabłuszka i Ananaski. ” Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu , to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka. To ważne wspomnienia ich dzieciństwa” zaznaczała Pani Dyrektor przedszkola Dorota Marchewka żegnając absolwentów.

Dojrzali już i gotowi do podjęcia szkolnych wyzwań, po raz ostatni zaprezentowali swoje umiejętności na naszej przedszkolnej scenie.

Starszaki pod kierunkiem swoich wychowawczyń Pani Bożeny Ryglewicz i Elżbiety Książkiewicz tradycyjnie, odśpiewały piosenki, wypowiedziały wiersze, zatańczyły, a także przyjęły słowa podziękowania od młodszych kolegów z grupy Jabłuszka i Jagódki.

Każdy absolwent został uhonorowany przez Panią Dyrektor wraz z przedstawicielami Rady Rodziców Panią Krystyną Trzeciak, Barbarą Rospond, Iwoną Warzechą, Martą Papież – Leputa, Katarzyną Rzońca dyplomem ukończenia przedszkola i upominkami, ufundowanymi przez Radę Rodziców, które utrwalą piękne chwile i wspomnienia przedszkolnych lat.

Dyrektor przedszkola, wychowawcy oraz cała kadra i pracownicy życzą dzieciom na nowej szkolnej drodze samych sukcesów i pogodnych dni.

Młodsze przedszkolaki również otrzymały piękne dyplomy i upominki na zakończenie tego roku szkolnego. Podziękowania zostały skierowane także do Rodziców za owocną współpracę, za zaangażowanie w życie przedszkola i grupy . Podążając za słowami Hellen Keller:”W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele”. Dziękujemy.