Wyjście do Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie

26 września, 2023 Przedszkole

Wrzesień w przedszkolu to czas rozmów o bezpieczeństwie.
Odpowiadając na zaproszenie Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie przedszkolaki ze wszystkich grup odwiedziły dziś komisariat policji. Dzieci pod fachowym okiem Pana Policjanta aspiranta sztabowego Roberta Zoły zostały oprowadzone po budynku Komisariatu. Zobaczyły wyposażenie policjanta i zostały zapoznane z pracą oraz rolą jaką pełnią w naszym społeczeństwie.Tematem wiodącym spotkania były bezpieczne zachowania na drodze, w domu, na placu zabaw, a także w kontaktach z osobami obcymi, dzięki czemu treści wprowadzone podczas wrześniowych zajęć w przedszkolu związane z bezpieczeństwem w przedszkolu, wokół niego oraz bezpieczeństwem na drodze zostały utrwalone przez dzieci.
Składamy serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Komisariatu Policji za zaproszenie.